top of page

Şehir Hayvanı Çocuk Sahibi Olmaz, Kontrolsüz Ürer


Kısırlaştırıldıkları için üreyemeyen pardon" çocuk sahibi " olamayan hayvanların üzüldüklerini de gördü bu sayfa. 😂😂😂😂 Çocuğu olmadığı için üzülen kedi! Yuh!

Şehirlerde kontrolsüz üreyip, yavrularıyla sefil olup acılar içinde ölmelerini görmezden gelen " hayvanseverler"den de ikrah getirdi bu sayfa, bu sayfaaaaa...

Kedilerini, köpeklerini kısırlaştırmayıp ahkâm kesenler... Bilir misiniz barınak arabasına iki günlük yavrularından ayrılıp karga tulumba atılan anne kedi üzülür asıl? Çoluğun çocuğun elinde oyuncak olup ölen yavruların, anneleri üzülür. Bebekleri tekerlek altında kalıp asfalta yapışan anne üzülür. Kahrolur, memeleri şişer, ağlar, bebeklerini arar, deli gibi bağırır belki bebekleri sesini duyar diye, yemeden içmeden kesilir. Ve şanslıysa ölür. Üzgün ölür.

Ama siz kısırlaştırmayın tabi sokağınızdaki, evinizdeki hayvanı. " Çocuk sahibi " olsunlar, anneliği tatsınlar, çocuklarını büyütüp okutsunlar, mürüvvetlerini falan görsünler diğ mi, diğ mi?

#kedi #sokakkedisimahallesakinidir #sokak #sokakkedisi #sokakköpeği #sokakhayvanınınyaşamınısavun #sokakhayvanlarımahallesakinidir #sokakhayvanları #sokaktansahiplen #sokakköpeğimahallesakinidir #barınaktansahiplen #barınak #barınağıarama #barınaklarölümkampı #köpek #minevural #hayvanhemşiresi #hayvanhemşiresiminevural #153hayvantoplamaaracıdır #hayvankurtarma #gönüllühayvankurtarıcısı

bottom of page