top of page

2014 Belediye Başkan Adaylığı


2014'te Belediye başkanlığına SANAL aday olmuşum... Kastettiğim kim net zaten ama farketmez. Ülke tarihi boyunca bütün yerel yönetimler aynıydı, aynı olacak... HALEN GERÇEKLERİ BİLMEZDEN GELENLER VARSA DİYE BAĞIRARAK YAZDIM.

------------

2014 Yerel Seçim başkan adaylığım ve projelerim...

" BELEDİYE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞIMI KOYUYORUM. HAZIR 20 YILDIR KOLTUK KIÇINA YAPIŞMIŞ OLAN GİDERKEN...

O VE ONUN YALAKALARINI; SOKAKLARDAKİ HAYVANLARI ŞİKAYET EDENLERİ; SU - YEMEK KAPLARINI TEKMELEYENLERİ, İÇİNE TÜKÜRENLERİ, İŞEYENLERİ; HAYVANLARI ZEHİRLEYENLERİ, İŞKENCE EDENLERİ; KENDİ KÖPEĞİYLE O SOKAKTAN GEÇEMEDİĞİ GİBİ ANLAŞILAMAZ BİR ARGÜMANLA ORADA YAŞAYAN HAYVANA HER TÜRLÜ KÖTÜLÜĞÜ YAPANLARI; KÖPEKLERİ DÖVÜŞTÜRENLERİ VE BUNA GÖZ YUMANLARI; TECAVÜZ EDENLERİ VE BÖYLE BİR ŞEY YOKMUŞ, OLAMAZMIŞ GİBİ SALAĞA YATIP GÖRMEZDEN BİLMEZDEN GELENLERİ; SANKİ VAHŞİ DOĞADA YAŞIYORMUŞUZ GİBİ KEDİ-KÖPEK AÇ KALMAZ DİYE APTAL BİR SÖYLEM İÇİNDE OLUP BESLEYENLERE DELİ MUAMELESİ YAPANLARI; ARABASI KİRLENİYOR,MANZARASI KAPANIYOR DİYE , PARK BAHÇE DÜZENLEMESİ ADI ALTINDA AĞAÇ, ÇALI KATLİAMI YAPANLARI BOĞMA KANCAYLA YAKALAYIP SÜRÜKLEYEREK, YAKALAYAMADIKLARIMI ARTIK NERESİNE RASTLARSA UYUŞTURUCU İĞNEYLE BAYILTIP - BAZEN TERS YERİNE GELİP ÖLEBİLİR AMA NEYSE- TOPLAMA ARAÇLARINA TIKICAM, SONRA DA ISLAK FAYANSLARLA KAPLI KÜÇÜCÜK KAFESLERE TIKIP AÇ BIRAKICAM, AÇLIKTAN VE STRESTEN BİRBİRLERİNİ PARÇALAMALARINI ZEVKLE SEYREDİCEM. ONLARI SORAN YAKINLARI FALAN ÇIKARSA YOLDA ARABADAN KAÇTI, ŞU ANDA TEDAVİDE, ALDIĞIMIZ YERE BIRAKTIK GİBİ YALANLAR SIKARKEN İŞKENCEYLE, İLGİSİZLİK, AÇLIK VE HASTALIKTAN ÖLMESİNE NEDEN OLDUKLARIMI ÇÖP KAMYONLARINDA PRESLİYOR OLUCAM. ARADA DAHA ÖLMEMİŞ OLANLAR DA OLURSA ARTIK NAPAYIM? YA BU KADAR UĞRAŞMAYIP DİREK HEPSİNİ TOPLUCA ZEHİRLEYEREK Mİ ÖLDÜRSEM? NEYSE KOLTUĞA OTURUNCA AB'DEN GELEN YARDIMLARI CUKKAYA ATARKEN EN UCUZ YOL HANGİSİYSE ONA GÖRE KARAR VERİRİM. AMA ŞİMDİ ŞU GÜZEL KIYAFETLİ, YAKIŞIKLI, HOŞ OLANLARDAN BİRKAÇ TANESİYLE SAMİMİ, İNSANCIL FOTOĞRAFLAR ÇEKTİRİP BİLBOARDLARA KOYDURMAM LAZIM.

NOLDU ? BU KIZ ARTIK İYİCE SIYIRDI DİYORSUNUZ Dİ Mİ? AMA ÜLKE TARİHİ BOYUNCA BUNLARI VE KAT BE KAT FAZLASINI HAYVANLARA YAPANLARI EN DEĞERLİ İNSANİ HAKLARINIZDAN BİRİ OLAN OYLARINIZLA BELEDİYE BAŞKANI YAPTINIZ. KATLİAMLARINI GÖRMEZDEN GELDİNİZ. BEN Mİ OLDUM ŞİMDİ DELİ?

#barınaktansahiplen #barınaklarölümkampı #barınak #barınağıarama #ihbar #ormanlarölümkampı #çöplüklerölümkampı #çöplüktensahiplen #sokağındakihayvanıkısırlaştır #sokakkedisi #sokaktansahiplen #sokakhayvanları #sokağındakihayvanıunutma #sokağındakihayvanınyaşamınısavun #sokakkedisimahallesakinidir #sokakköpeğimahallesakinidir #sokakhayvanınınyaşamınısavun #sokakhayvanlarımahallesakinidir #sokakköpeği #153hayvantoplamaaracıdır #153hayvanambulansıdeğildir #mahalleminköpekleri #mahallendekihayvanasahipçık #mahalleminköpeği #minevural #hayvanhemşiresiminevural

bottom of page