top of page

Barınağa Hayvan Yollama! Barınaktan Hayvan Çıkart!


Göztepe mevzusunda seviyesizleşen ya da olayı normalleştiren ya da anlamamakta direnen herkese!...

Göztepe sadece bir örnek, her yerde yapılan bu. Ay titredi mi? Alo barınak! Ay niye bu mamayı yemedi? Alo barınak! Aman patisini cam kesmiş! Alo barınak!

Anlatamıyorum ama yine de tekrar yazıyorum. Bahsi geçen barınak, ormanın içinde, ağaçların altında kafeslerden oluşuyor. Üzerinde dam bile yok. Ve burası 1 dereceyse orası -15, burada 2 cm. tutuyorsa kar, orada 50-60-70 cm. tutuyor. Bunu niye kimse anlamıyor? Barınaklar virüs yuvası. Hayvanlar stresten birbirine dalıyor.

Falan filan... Ne anlatıyorum ki? Kime anlatıyorum?

Can hıraş savunan sizler, kaçınız tepeören'e ya da başka bir barınağa gitti acaba? Bir haftasonu ormanlara bir çuval mama götürdü mü? Ormandakilerin de hepsini tıktırın barınağa. Hepsi kar içinde kıvrılmış yatıyor. Yakın da hem, hemen yan taraf.

Göztepe'dekiler ya da başka semte bağlı yerlerdekiler, yürüyüp sokak aralarına gidebilecekken, onların gidecek hiçbir yeri yok. Açlık, hastalık ve sefaletten gidebilecekleri tek yer, mezar.

Biz barınaktan hayvan çıkaralım, ormandan hayvan kurtaralım derken siz halen barınakları savunuyorsunuz, kendi elinizle yolluyorsunuz.

Pes ki pes! Yuh ki yuh!

#barınaklarölümkampı #barınağıarama#153toplamaaracıdırambulansdeğildir #sokağındakihayvanasahipçık#sokakhayvanımahallesakinidir

#barınağıarama #barınaklarölümkampı #barınak #barınaktansahiplen #mahalleminköpeği #sokakhayvanlarımahallesakinidir #sokakkedisimahallesakinidir #mahalleminköpekleri #mahallendekihayvanasahipçık #sokakköpeğimahallesakinidir #ihbar #hayvanhemşiresi #hayvanhemşiresiminevural #minevural #153hayvantoplamaaracıdır #153hayvanambulansıdeğildir #ormanlarölümkampı

bottom of page