top of page

Moda'nın Sokak Hayvanlarına Karışma!


Çok kısa yazmaya çalışacağım.

Birçok kişinin beni sosyal medya sayesinde tanıması son birkaç yıla denk düşebilir ama 45 yıldır tüm hayvanlar, son 25 yıldır özellikle semtimin sokak hayvanları için mücadele veriyorum.

Hayvan kurtarmacı tabirinin bile kapsamadığı o kadar çok şeye koşturuyorum ki aklınız şaşar. Bazen en yakınımdaki insanlar bile inanmaz anlattıklarıma da gözleriyle görünce inanmadıkları için vicdan yaparlar.

Abiciğim, sadede gelirsem eğer; sokak sokak kedileri bilmem tabi ki mümkün değil. Bazılarını tanırım ama köpeklerin hepsinin şeceresini bilirim. Küpe numarasından, gördüğü tedaviye, ne zaman kısırlaştırıldığından, yaşına, huyuna... Çünkü bunun için yaşıyorum, bu düşüncelerle yatıp kalkıyorum.

O yüzden diyorum ki; benim semtimin sokak köpeklerine ilan açanın alnını karışlarım, gelmişine geçmişine söverim, daha da neler yaparım. Çirkef hayvanseverlerden değilim, bana yaptırmayın bunu...

BENİM KÖPEKLERİME İLAN AÇMAYIN!

Evet, biraz farklıyım ama daha delirmedim, delirtmeyin zorla.

Hunili günler sizin olsun...

 

#sokakhayvanları #ModanınSokakHayvanları #hayvanhemşiresi #sahiplendirme #vetnurse #sokakköpeğimahallesakinidir #sokakhayvanlarımahallesakinidir #satınalmasahiplen

bottom of page